תוכנית הטיול

יום 9: רביעי שנגחאי

לאחר א. בוקר ביקור במקדש הג'ייד בודהה, מהמקדשים הבודהיסטים הבודדים בעיר, במרכזו ניצב בודהה עשוי אבן ירקן (ג'ייד) לבנה. נבקר במוזיאון שנגחאי המפורסם. נבקר בבית הכנסת אהל משה ובמוזיאון היהודי, ונראה גם את האנדרטה שנבנתה לזכר היהודים שחיו בגטו היהודי במהלך מלחמת העולם ה-2. בערב נצא לאזור הבילויים וחיי הלילה ונסיים בשייט מרהיב בנהר החואנגפו.

יום 10: חמישי שנגחאי – סוגו' – שנגחאי

הבקר נצא ליום טיול לעיר סוגו', המאופיינת בתעלות המים שבה ופארקים היפיפיים שלה, נשוט בתעלת העיר העתיקה, נבקר בגני פארק נטס הידועים ונסיים בביקור במפעל משי מסורתי. נחזור למלוננו בשנגחאי.

יום 11: שישי שנגחאי – בייגי'נג

לאחר ארוחת הבוקר נעשה דרכנו לשדה התעופה לטיסתנו לבייג'ינג, בהגעה ביקור במקדש השמים. נמשיך לטיול לאורך רחוב וואנגפוג'ינג על שוק המזון המפורסם שבו ונחזור למלון.

התארגנות לשבת, יציאה לתפילה וסעודה בבית חב"ד.

יום 12: שבת בייגי'נג

תפילה וסעודה בבית חב"ד, לאחריה נסייר רגלית בעיר, לאחר ההבדלה נצא למופע קונג פו.

יום 13: ראשון בייגי'נג

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בחומה הסינית הגדולה, בדרך נעצור בבית מרקחת סיני. נמשיך לדרך הקדושה – שהובילה ל-13 קברי קיסרי שושלת מינג. נמשיך לביקור שכולו חוויה בחומה הסינית הגדולה, מפעל בניה מלפני כ- 2000 שנים שמטרתו הייתה להפריד את סין מהעמים הברברים שחיו מסביב. בדרכנו חזרה לבייג'ינג נערוך תצפית על הכפר האולימפי שנבנה לאולימפיאדת 2008. אם הזמן יאפשר נבקר באחד השווקים.

יום 14: שני בייגי'נג

לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיכר טיאנאנמן המפורסמת, נמשיך לביקור בעיר האסורה, בבית –חולים סיני, באם יהיה מספיק זמן יוכלו המטיילים להבדק ע"י רופאים סיניים בשיטות הרפואה המסורתיות. נבקר באחד השווקים הססגוניים שבעיר. נמשיך לסיור על גבי ריקשות בחוטונגים (סמטאות) בשכונה המאפיינת את צורת החיים המסורתית בסין בזמנים עברו, כשמספר משפחות חיו סביב חצר משותפת. נעצור לביקור בבית מקומי. משם נעשה דרכנו לעבר ארמון הקיץ הגדול והיפה שבגנים הקיסרים הקיימים בסין ושנבנה לשמש מקום מפלט לקיסרים בימי הקיץ החמים שבעיר. בהמשך נעצור באחד מהשווקים שבעיר.

יום 15: שלישי בייגי'נג – ת"א

לאחר ארוחת הבוקר נצא לגן החיות שבו נמצאים דובי הפנדה המפורסמים, משם נמשיך ונערוך ביקור בבית תה סיני טיפוסי ונתוודע לטקס המסורתי של הכנת התה. את יתרת הזמן נקדיש לביקור בשווקים השונים לצורך. העברה לשדה התעופה והמראה בטיסה ישירה לתל-אביב.

יום 16: רביעי נחיתה בת"א

 

יום 1: שלישי ת"א הונג קונג

נפגש בנתב"ג באולם הנוסעים היוצאים קומה 3 ליד שער 32 לטיסת אל-על ישירה מת"א להונג-קונג.

יום 2: רביעי הונג קונג

עם ההגעה העברה והתארגנות במלון, יציאה לארוחת ערב בבית חב"ד המקומי וסיור+ בקואלון לאורך "נתן רוד", רח' הומה חנויות ומסעדות רבות.

יום 3: חמישי הונג קונג – שייזאן

נעלה באמצעות הקרונית המפורסמת ל"פסגת ויקטוריה" נתרשם מיופייה של העיר הענקית, מנמל ויקטוריה, וחצי האי קואלון. נמשיך לביקור במפרץ ריפולס, על פסלי הבודהה הצבעונים שבו. נצא לנמל הדייגים אברדין שבו נערוך שייט בספינות הסאמפן (סוג של עץ), נעבור על יד הספינות הסיניות המסורתיות שחלקן משמשות עד היום כמגורים למשפחות הדייגים החיות בנמל. בשעות אחה"צ, נסעד ארוחה כשרה ונצא באמצעות רחפת לשייזאן בשעת לילה מאוחרת נגיע למלון.

יום 4: שישי שייזאן – גווילין

בשעת בקר נצא לשדה התעופה, מממנו נטוס לגווילין, עם ההגעה וככל שהזמן יאפשר, נבקר במערת הנטיפים "חליל קנה הסוף" ובגבעת פובו-תצפית על העיר ובפארק היפה של "גבעת חדק הפיל".

התארגנות במלון והכנות לשבת. תפילה משותפת, סעודת שבת וסיור לילי רגלי בשוק התוסס.

יום 5: שבת גווילין

לאחר א. הבקר נתאסף לתפילה משותפת, לאחריה נצא לסיור במרכז העיר, בפארק ובאגם. לאחר ההבדלה, נצא לחזות במופע דייג מסורתי בו נעזר הדייג בציפורי הקורמורנים.

יום 6: ראשון גווילין – יאנגשו – גווילין

הבקר נשלים את שהחסרנו ביום שישי, כשנסיים נסע ליאנגשו, נשוט בנהר הלי במהלכו נצפה בנופים המרהיבים של דרום סין, נסייר בעיר ונסתובב בשוק הססגוני. שנעלה על רכבי חשמל קטנים ונטייל סביב העיר, נבקר בחווה סינית מסורתית, נצפה בבהמות הבופלו העובדים בשדות. נבקר "בקברי אבות"- דרכם של הסינים לקבור את הוריהם בשדות האורז ובחצרות הבתים. נצפה "בהר הירח"- תופעת טבע ייחודית לאזור. חזרה לגווילין.

יום 7: שני גווילין – לונגשאנג – גווילין

יום טיול בטבע, נצא ללונגשאג, אזור הגידול של האורז הסיני, המאפיין של האזור הוא שאיכרי האזור מגדלים את האורז על גבי טראסות הבנויות סביב, נצפה בנופים היפים הנשקפים מהטארסות, נמשיך לביקור בשבט ארוכות השיער, שבט בו מגדלות הנשים את שערן, כאשר כל צורת גידול מעידה על מצבה ומעמדה של האישה בקרב אנשי השבט. בדרכנו חזרה נבקר במפעל לפנינים, בו נעמוד מקרוב על שיטות גידול הפנינים בסין – שהיא יצרנית הפנינים הגדולה בעולם, נראה תצוגת תכשיטים מרהיבה. חזרה לגווילין.

יום 8: שלישי גווילין – שנגחאי

העברה לשדה לטיסת בקר לשנגחאי שכונתה "פאריז של המזרח" , אחת מערי הנמל הגדולות בעולם (ממוקמת על נהר החואנגפו), העיר ממלאת תפקיד חשוב מאד בכלכלה הסינית.

נבקר בגני יואן, גן סיני מרהיב מהיפים שבגנים הסינים הפרטים. נמשיך לעבר ה"בונד" אחד מסמליה הבולטים של שנגחאי, על המבנים המפוארים שלאורכו בנוסח ניו-יורק של שנות ה-30, בימים עברו היה מרכז הקניות העיקרי של העיר. נערוך תצפית לעבר הגדה המזרחית של הנהר לאזור החדש פדונג. לאחר מכן נבקר ברחוב נאנג'ינג מרכז האופנה של העיר על חנויותיו המפוארות, ארוחת ערב במלון ויציאה למופע אקרובטיקה מרהיב.

ארוחות:

 • 9 ארוחות בשריות בבתי חב"ד
 • 2 ארוחות בשריות מחב"ד במלון בגווילין
 • 2 ארוחות דגים בגווילין

 

המחיר אינו כולל:

 • ביטוח רפואי ומטען
 • הוצאות אישיות (טלפונים, כביסה וכו’ )
 • כל דבר שאינו כלול בסעיף “המחיר כולל”
 • הפרשי מסי ביטחון ודלק במידה ויהיו
 • 1.9% עמלה על תשלום בכרטיס אשראי
 • במידה ויהיה שינוי בשער היואן מול הדולר בשיעור העולה על 3% המחיר ישתנה בהתאמה

ט.ל.ח

 

הרשמה במשרדנו : 03-6164600

לפרטים והרשמה

מחיר לאדם בחדר זוגי: $3850

תוספת חדר ליחיד: $550

(מותנה בהשתתפות 20 נוסעים משלמים, בכפוף לאישור חברת התעופה)

המחיר כולל:

 • טיסות אל על: ת”א –הונג קונג בייג’ינג – ת”א
 • 3 טיסות פנים
 • 13 לילות בבתי מלון מדרגה ראשונה
 • בסיס אירוח: חצי פנסיון – ארוחות בקר וארוחות ערב
 • מדריך צמוד מומחה לסין
 • אוטובוס תיירים נוח וממוזג ע”פ התוכנית
 • כניסות לאתרים לפי התוכנית
 • סיורי ערב
 • 4 מופעים בערב
 • טיפים לנותני השירותים בחו”ל
 • ויזת כניסה לסין
 • מיסי נמל ודלק נכון ליום הפרסום ועשויים להשתנות על ידי הרשויות וחברות התעופה
 • מפגש תדרוך הקבוצה לפני היציאה לטיול